en

0

e5169c7f-68a8-4a24-8b4b-b7dea5b51051

Zumba donderdag 20u 't Spui

true

0

11

true

false

Online subscription form

Zumba donderdag 20u 't Spui

Hallo ZumbaLierders! Heb je ook zin om in onze toffe groep een uurtje te shaken? 

Schrijf je dan snel in want in de polyvalente zaal (beneden) is het maximum aantal personen 16!   

Indien je reserveert en toch niet kan komen, annuleer dan tijdig = VOOR 12 UUR van die lesdag!!! 

Zo kan iemand anders je plekje nog innemen.  Bij laattijdig annuleren of niet komen opdagen, wordt deze les wél aangerekend.

OPGELET:  Studenten van Thomas More en SNS pas kunnen pas reserveren voor de dag zelf en dit vanaf 12u tot 18u, 

bij vroegere reservatie behouden wij het recht om deze inschrijving te verwijderen. Gelieve SNS of Thomas More bij je naam te noteren!



 

Location: Sporthal 't Spui, Campus Louis Zimmer, Predikherenlaan 18 Lier

Organization : ZumbaLier - El Ritmo Enciende

UUID
UUID
Numeric
format.boolean
UUID
Numeric
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Maximum length: 2
Maximum length: 50
Maximum length: 10
Maximum length: 50
Maximum length: 25
Subscribe here
Thursday, 11 January 2024 (20:00 - 21:00)

63db4b7c-ad68-4364-acf8-26b3bc104c2b

Thursday, 18 January 2024 (20:00 - 21:00)

c7808469-df6c-4c18-876e-1a598dc40c9b

Thursday, 25 January 2024 (20:00 - 21:00)

1803b500-4531-4099-a0ae-76c6d6e84792

Thursday, 01 February 2024 (20:00 - 21:00)

a4be1051-02e2-4627-a847-5db20bac08a5

Thursday, 08 February 2024 (20:00 - 21:00)

22c2331b-ec8c-4537-ac2b-b6877cd16c31

Thursday, 22 February 2024 (20:00 - 21:00)

113691b2-7317-4726-8e56-17d5793c183c

Thursday, 29 February 2024 (20:00 - 21:00)

8263deff-7bcb-4395-b3ff-ed822ffc9157

Thursday, 07 March 2024 (20:00 - 21:00)

53b75362-78ab-438d-b955-45aaf0d3e154

Thursday, 14 March 2024 (20:00 - 21:00)

6a05bc0c-35aa-4cbb-8423-9b4ddceb4ee3

Thursday, 21 March 2024 (20:00 - 21:00)

95686e19-4733-4a5e-b92f-ab0e015852eb

Thursday, 28 March 2024 (20:00 - 21:00)

b4a7cd09-4b9f-4efd-a613-4bc6265d7bc0