en

0

b1c7e922-baba-46db-8d38-c40d54faa32a

A-klas Woensdag

true

0

15

true

24

true

1

true

1

true

false

Online subscription form

A-klas Woensdag

Met groot plezier willen wij meedelen dat de training en van alle groepen terug kunnen van start gaan.

Echter door de coronacrisis zijn er enkele beperkingen waar wij ons aan dienen te houden.

om de afstand te kunnen bewaren zijn wij verplicht het aantal deelnemers te beperken. vol is vol.

door vooraf in te schrijven kan je deelnemen aan de lessen.

Verdere instructies zijn terug te vinden op de website en fb van de zeelse hondenschool.

Wij rekenen op ieders zijn gezond verstand.


mvg,

Het bestuur

Location:

hondenschool

Organization:

De Zeelse Hondenschool

UUID
UUID
Numeric
format.boolean
UUID
Numeric
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Maximum length: 2
Maximum length: 50
Maximum length: 10
Maximum length: 50
Maximum length: 25
Subscribe here
Wednesday, 24 March 2021 (19:00 - 19:55)

ffb6ab94-72d7-43a6-ba89-f10ee9f6494d

Wednesday, 31 March 2021 (19:00 - 19:55)

2ea209aa-9aba-4f50-a197-a5f54ec5682b

Wednesday, 07 April 2021 (19:00 - 19:55)

bc98fb64-2153-489d-97a9-434c4bf45dcb

Wednesday, 14 April 2021 (19:00 - 20:00)

59c80b9c-2ae4-46b6-beec-b03b4619f9f4

Wednesday, 21 April 2021 (19:00 - 20:00)

def13609-3405-40b9-876b-56924e73c725

Wednesday, 28 April 2021 (19:00 - 20:00)

562d9773-a2c0-4eb3-952e-d49397e8ee05

Wednesday, 05 May 2021 (19:00 - 20:00)

95f595d6-8750-4de2-ab41-bcc9c8c6c45a

Wednesday, 12 May 2021 (19:00 - 20:00)

b36587ed-18ad-42f6-a10d-28136b8ddacf

Wednesday, 19 May 2021 (19:00 - 20:00)

599f0737-754c-4999-bf7f-3bf10a5918ca

Wednesday, 26 May 2021 (19:00 - 20:00)

0b28de21-a114-4e63-b559-ddb7f4e7357a

Wednesday, 02 June 2021 (19:00 - 20:00)

ef7f5c95-d82e-47f6-a1fb-785911c18ffd

Wednesday, 09 June 2021 (19:00 - 20:00)

579d9eaa-e691-418b-bc80-00882d1eea58

Wednesday, 16 June 2021 (19:00 - 20:00)

0dab6910-3ee3-43fa-9b8f-f563568d522b

Wednesday, 23 June 2021 (19:00 - 20:00)

d47245e8-0f19-48b2-be1c-ddff5bd9b3cb

Wednesday, 30 June 2021 (19:00 - 20:00)

19dec05a-0586-43d6-9478-090a7527c93d