en

0

6d633961-9d19-45a3-88d0-8f7b227d36cf

BC De Nekker Dinsdag en Woensdag

true

0

33

true

50

true

1

true

1

true

false

Online subscription form

BC De Nekker Dinsdag en Woensdag

Beste leden,

De huidige Covid-19 maatregelen verplichten ons inschrijvingen te houden voor de trainingsmomenten.

Gelieven er rekening mee te houden dat inschrijvingen annuleren en groot werk is voor de organisatie. 

Inschrijven is verplicht, maar je mag je ook enkel inschrijven als je effectief aanwezig zal zijn.

Veel badminton plezier,

Het Bestuur

Location:

Nekkerspoel-Borcht 19, 2800 Mechelen

Organization:

De Nekker BC

UUID
UUID
Numeric
format.boolean
UUID
Numeric
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Date ('yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.SSSZZ')
Maximum length: 2
Maximum length: 50
Maximum length: 10
Maximum length: 50
Maximum length: 25
Subscribe here
Wednesday, 09 June 2021 (20:00 - 23:30)

995f8ebe-9b2e-415b-bcc1-a964b04209fa

Tuesday, 15 June 2021 (20:30 - 23:30)

8d2f6d5c-2bd6-48da-bf65-8e5f4c84748d

Wednesday, 16 June 2021 (20:00 - 23:30)

e53b81cb-ec38-4e81-9987-06841a3f184d

Tuesday, 22 June 2021 (20:30 - 23:30)

e2574d05-e767-447e-8f67-5ebe4a076542

Wednesday, 23 June 2021 (20:00 - 23:30)

6d7378c4-36db-4ed8-92db-31ca0c6ea97e

Tuesday, 29 June 2021 (20:30 - 23:30)

280e992f-70df-4da8-ac5d-d61e5e5ee3c0

Wednesday, 30 June 2021 (20:00 - 23:30)

8c5e4212-8977-4f22-880f-664f56f4151e

Tuesday, 06 July 2021 (20:30 - 23:30)

f92e1338-f3e9-44cd-8f8f-2ee43818a76c

Wednesday, 07 July 2021 (20:00 - 23:30)

a2322f5d-0442-4374-8e3c-b804011c3c22

Tuesday, 13 July 2021 (20:30 - 23:30)

ec7cf7b0-3456-4c8d-9428-51894a59648f

Wednesday, 14 July 2021 (20:00 - 23:30)

92adbe37-77dd-4675-bfe0-047c5c069eb0

Tuesday, 20 July 2021 (20:30 - 23:30)

b73839d8-2a16-4f14-b29a-d59e539afa13

Wednesday, 21 July 2021 (20:00 - 23:30)

815a1023-8d55-4cb6-8213-bf99a08995f0

Tuesday, 27 July 2021 (20:30 - 23:30)

014d025f-f6fc-494a-ad8b-0fcaea1a00b0

Wednesday, 28 July 2021 (20:00 - 23:30)

02400ba0-1d66-46e7-bbce-3f8c1993aa2b

Tuesday, 03 August 2021 (20:30 - 23:30)

85a436bb-05b8-4dcd-9eb2-5279943a4dab

Wednesday, 04 August 2021 (20:00 - 23:30)

d4ae0062-6e1b-4cc9-a797-a0902d44efbe

Tuesday, 10 August 2021 (20:30 - 23:30)

ca27a940-6e48-4409-a01c-1e2001dfeb17

Wednesday, 11 August 2021 (20:00 - 23:30)

c4e1b94f-57b5-416b-bb5e-7ebb3b74ea09

Tuesday, 17 August 2021 (20:30 - 23:30)

e8feec4a-d7a2-4620-af55-9b888177d1f3

Wednesday, 18 August 2021 (20:00 - 23:30)

68b1377d-38fe-46a9-a1f7-b4f3b71193b1

Tuesday, 24 August 2021 (20:30 - 23:30)

f9e1c81b-7954-4186-b9a4-f0d91539bdfd

Wednesday, 25 August 2021 (20:00 - 23:30)

514fa713-8bff-48ff-bc89-e2d83140027b

Tuesday, 31 August 2021 (20:30 - 23:30)

ecba21d6-7eca-415b-a51d-f1195f1130bf

Wednesday, 01 September 2021 (20:00 - 23:30)

46af5c78-45d5-462b-b198-236af33f0956

Tuesday, 07 September 2021 (20:30 - 23:30)

8b6f641f-0327-42ce-8b2c-88437ada5c6c

Wednesday, 08 September 2021 (20:00 - 23:30)

fa86abaa-5c7b-4a65-a487-d697a74d7815

Tuesday, 14 September 2021 (20:30 - 23:30)

2a13d0a0-34e9-40b7-a46a-60e2f0179a37

Wednesday, 15 September 2021 (20:00 - 23:30)

ff867093-d3f7-4cb6-b4cd-43eff5c855a1

Tuesday, 21 September 2021 (20:30 - 23:30)

8e686154-dac5-4f8a-90dc-52200b9796e6

Wednesday, 22 September 2021 (20:00 - 23:30)

abdafcf0-3e7f-4df3-9b8c-92a63c9bac58

Tuesday, 28 September 2021 (20:30 - 23:30)

0059df0b-51ef-43b8-87b3-811863a77f5b

Wednesday, 29 September 2021 (20:00 - 23:30)

920ce667-9262-4897-acc6-a91f8d927ebf